Moto Guzzi V 7 Classic oficiálním motocyklem Řimského maratonu

Moto Guzzi V 7 Classic  oficiálním motocyklem Řimského maratonu

Moto Guzzi V 7 Classic bude oficiálním motocyklem na 42 kilometrech, které se poběží 21.3. 2010 v hlavním městě Itálie.

Mandello del Lario

Moto Guzzi V 7 Classic bude oficiálním motocyklem Římského maratonu, který je na programu v neděli 21.3. 2010. Mnozí z organizátorů, kameramanů zajišťujících přímý přenos a rozhodčích budou maraton sledovat ze sedel  Guzzi V 7 z Mandella.

To proto, aby byly blíže atletům běžícím 42 km a 195 m ulicemi ,,věčného města,,.

Tento maraton je událostí rok od roku sledovanější. Letošní závod je věnován památce Abebe Bikily, který tento maraton vyhrál před půlstoletím a bos během Olympijských her v Římě. Po padesáte letech je Moto Guzzi stále zde v první řadě při sledování této události. Během let se sice modely změnily, a jestliže před padesáti lety mohli organizátoři disponovat modelem Falcone 500, tak letošní budou mít k dispozici V 7 Classic, motocykl který byl vybrán také díky své šetrnosti k životnímu prostředí a v loňském roce se stal nejprodávanějším modelem této značky.

Ale Moto Guzzi neusiluje pouze o to být oficiálním motocyklem maratonu, zároveň pořádá pro všechny své fanoušky „ Moto Guzzi fun run“- běžecký závod na čtyři kilometry, kterého se loni účastnilo 85 tisíc přihlášených. Za pouhých 5 euro se můžete i vy proběhnout a každý přihlášený obdrží tričko  (může se ovšem jednat také o náramek – slovník nabízí obojí – pozn. překl.) z limitované série, které bude zároveň sloužit k identifikaci závodníků. Značka také připravuje stánek, který může navštívit každý, kdo se chce seznámit s produkcí firmy.

Pro další informace je možné navštívit stránky www.maratonadiroma.it.

Dle La Provincia di Lecco -  Oscar Malugani ze dne 2.3.2010

zprac. padre Evermod


Fotogalerie k článku

Moto Guzzi V 7 Clasic
Moto Guzzi V 7 Clasic
Moto Guzzi V 7 Clasic
Moto Guzzi V 7 Clasic


Komentáře

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: