První naše Guzzistka je Malinále

První naše Guzzistka  je Malinále

Holčina, která začínala na takové té věci co má ty válce do V, ale špatně otočné a s řetězem. No nevím no?

1.Ahoj  jmenuji se Jitka a téměř každý mi říká Malina.

2. Moje cesta k motorkám byla trošku jiná, nezačínala jsem na pionýrech, jako skoro všichni, ty jsem jen vídávala u kluků. Nijak mě to netáho. Později jsem se stala batůžkem a vozila se na různých strojích a pomalu začala snít o tom, že si jednou také pořídím motorku (Hondu třeba :-). O Guzzi jsem neměla ani páru do doby, kdy jsem se seznámila s bývalým přítelem. Ten měl v té době Brevu 750, kterou později vyměnil za V11 Le Mans. Tahle motorka mě určitě chytla za srdíčko a doteď se mi moc líbí. A jak jsem jí viděla, hned bylo jasný, že bude motorka a že to bude italka. To jsem netušila, že jsem "zakuklenec" a že se časem stanu majitelem MG...

3. Řidičák jsem si udělala v roce 2007 a v té době jsem již vlastnila svojí první motorku v životě: Ducati Monster 600. Tuhle věrnou služebnici jsem trápila první dvě sezony, trošku s ní mlátila o zem a pak jsem přesedlala na MG Griso 850.

4. Mám jen jednu - MG Griso 850, a ta je moje vysněná ;-)Ale samozřejmě kdyby byly peníze, určitě by to byla V7 Café racer a její mladší sourozenec V7 Clubman. Hodily by se mi doma obě :-)

5. Zatím nejzajímavější výlet byl, když jsme se vloni vraceli z Morterone a v Německu jsem si prohodili s Vlčákem místa - on se stal batohem na Norge a já řidičem na jeho Grisu. Myslím, že co všechno se mohlo stát mu došlo až příliš pozdě :-D Naštěstí vše šlo jak po másle a já jsem se po první křeči těšila z jízdy na tomhle báječnym stroji.Nejhezčím výletem byl pro mě letošní výlet do Itálie spojený se srazem v Morterone. Bylo nádherně, samá zatáčka a k tomu jako bonus supr zábava s našima a italama na sraze. Vše probíhalo dle plánu a žádná prekérka nás cesou nepotkala, takže jsme si jízdu a počasí užívali na plno. Pro mě to byl první výlet do zahraničí a doufám, že nebyl poslední.

6. Občas se mi líbí na čem jezdí a vždycky se mi líbí když umí jezdit

.7. Má, ta moje se jmenuje Karkulka a dokonce je i křtěná.


Fotogalerie k článku

Malinale
Malinale
Malinale


Komentáře

Re: První naše Guzzistka je Malinále
IceMan v Africe | 15.10.2010 09:55

Avatar
Hezky napsaný, šikovná, co dodat? Pár věcí mě napadá, hlavně to, že oběma holkám to moc a moc sluší... :-D

Re: První naše Guzzistka je Malinále
mittwoch | 16.10.2010 16:46

Avatar
No a né?

Re: První naše Guzzistka je Malinále
Karlos | 16.10.2010 18:17

Avatar
je pravda,že na Guzzi fakt moc holek(žen) nejezdí,tak hodně km bez nehod

PS:křoví Ti dělá praotec motorkářů Míla Stejskal a to je záruka kvality  :-)


Re: První naše Guzzistka je Malinále
JR | 17.10.2010 21:12

Avatar
Malinále dobře ty :-)
Pěkně si to těm chlapům pověděla ;-)

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: