Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů

Jawa Jižní Amerikou ve stopách Čechů

Spousta z nás zrovna na Jawách začínalo jezdit. Je super, že i v této době se najdou nadšenci a na Jawě takhle cestují. Podpořte je aby mohli vyrazit do Ameriky ;-)

V říjnu vyráží Filip s Týnou na Jawě do Jižní Ameriky. Cílem a smyslem celé cesty je vytvořit dokument o českých stopách, Jawa Argentina, Jawa klubech a Češích, kteří v Jižní Americe jsou.

Šetří kde se dá, ale dostali se do fáze, kdy jim zhruba třetina financí prostě chybí a už ji nezvládají došetřit. Rozhodli  se proto vytvořit projekt na https://www.startovac.cz/projekty/jawanacestach/ a poprosit veřejnost o pomoc, aby celý projekt mohli uskutečnit.
Obracíme se na Vás tedy s velkou prosbou. Prosím sdílejte jejich projekt, šiřte ho kde se jen dá: FB (na zeď, ve zprávách..), maily, sms atd.. mezi své známé i neznámé a poproste je za ně o další šíření. Pokud byste někdo chtěl, můžete nás podpořit i přímo na uvedeném odkaze.
https://www.startovac.cz/projekty/jawanacestach/
Jakákoliv podpora ať už přímá (finanční) nebo jen přeposlání dál, jim velice pomůže. Pokud se cílová částka nevybere, tak se veškeré vybrané peníze vrací zpět lidem, kteří přispěli, projekt se neuskuteční a naše dosavadní snaha tak bude takřka zbytečná. Pokud se vybere, tak se projekt uskuteční a kdo by potřeboval potvrzení do daní, tak mu ho vystaví.
Děkujeme moc za pomocKomentáře

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: