Modely Moto Guzzi – superstars v Miláně

Modely Moto Guzzi – superstars v Miláně

Tři studie značky MOTO GUZZI byly oceněny mezinárodní komisí 165 motocyklových projektantů z pěti kontinentů.

Že Moto Guzzi nastoupila správnou cestu v rozvoji své značky, bylo již viditelné, když představila jako překvapení své tři modely, zatím ještě ve stádiu prototypů, na motosalónu v Miláně.   

Ale nyní, když víme, že tyto tři modely nesoucí jméno MOTO GUZZI byly oceněny za nejlepší design na 67. E.I.C.M., bylo by dobré, aby se R. Colanino snažil převést tyto motocykly do reality.

Cesta to jistě nebude krátká, ale koncern Piaggio, jak se zdá, má jistě snahu rozvíjet značku z Mandella, která díky těmto třem novinkám dosáhla velikého úspěchu.        

Pro důvěru v tyto tři modely hovoří cena od „ Motorcycle Designer Association Award“, kterou tvoří 165 moto designérů z pěti kontinentů a tito vybrali novinky s orlem ve znaku jako nejzajímavější z E.I.C.M. 2009.      

Zásluhu na této tak veliké a zajímavé práci stylistického studia Piaggio má Miguel Galluzzi, který vzal v potaz italský styl, který se líbí. Další díl zásluh bez pochyby patří Pierru Treblancheovi, který k Moto Guzzi. přešel od Ducati teprve před několika měsíci a okamžitě začal pracovat na těchto třech novinkách, bezpochyby nejkrásnějších na salonu, který ocenil italské motocykly za nekonformní styl a čistotu designu.   

Porota složená z nejlepších, kteří projektují motocykly nevybrala pouze jeden model, jak bylo zvykem v předchozích letech, ale rovnou tři a všechny patřící pod stejnou značku. Cenu tak dostala V 12 X, V 12 Le Mans a V 12 Strada, která by byla endurem vskutku zajímavým.   

Preference věnované Moto Guzzi od 165 porotců majících právo hlasovat byly v drtivé převaze.

Oscar Malucani

Z Italštiny přeložil, našel a zpracoval  padre Evermod


Fotogalerie k článku

V 12 LM
V 12 LM
V 12 Strada
V 12 LM
V 12 Strada
V 12 X
V 12 X
V 12 X
V 12 X
V 12 LM


Komentáře

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: