Valná hromada klubu za námi

Valná hromada klubu za námi

Valná hromada pro rok 2019 je za námi a s ní i staronový prezident Jirka Riant, kterému přejeme mnoho zdaru ve vedení a všem členům dobrou sezónu v sedlech našich krásných italských strojů.

V sobotu  9. března jsme se v odpoledních hodinách sešli k vykonání klubové valné hromady pro rok 2019. Hojnost členů byla slušná včetně několika nových čekatelů, kterým, jak doufáme, se u nás bude líbit a rozšíří naše řady trvale.

Krom přijetí tří nových členů a tří čekatelů jsme se ohlédli za uplynulou sezónou ať už jde o akce, kterých jsme se zúčastnili, či hospodaření klubu, a v rámci možností se připravili na sezónu nadcházející. Důležitým bodem též bylo hlasování o stanovách klubu a volba nového vedení, obojí bezproblémově prošlo. Nové vedení MGCB má tedy pro tento rok složení:

Jirka Riant - préza (už zase? :-D)
Honza Koudelka - vicepréza (aby si to také užil:-))
Fanda Haupt - eshop a pokladna
Honza Neubert - tiskový mluvčí
Martin Kozlíček - fotogalerie a web

Poté už následovala volná a velmi veselá zábava a rozchod do našich domovů, který někteří bojkotovali a pokračovali v započaté veselici na Vysočině...

Tak ať se nám nová sezóna vydaří alespoň tak jako ta minulá a všem přejme mnoho šťastných kilometrů v sedle a kolama vždy dolů;-)

Fotogalerii k akci najdete zde.
Komentáře

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: