WHERE EAGLES FLY 7. - 10. listopadu 2009

WHERE EAGLES FLY 7. - 10. listopadu 2009

MOTO GUZZI WORLD CLUB STÁLE ŽIJE! Po dlouhých měsících MGWC (uvádí ve spolupráci s fabrikou v Mandellu?!) přichází s novou akcí. Jedná se o několik jízd guzzin z celé Evropy, cílem jsou právě společné jízdy a následná party v Miláně u EICMA 09

Vše podstatné o vlastní akci včetně možnosti přihlášení a ceníků najdete zde. Akce není klasickým srazem, jde spíše o společné jízdy s pravděpodobně velmi dobrým zázemím (ubytování, strava, technické zajištění), tomu samozřejmě odpovídá cena. Při jízdě s baťůžkem to vychází výrazně výhodněji, než sólo. Já osobně doporučuji v případě zájmu jet od Mnichova, kde se spojují dvě trasy (z Vídně a od Copenhagenu), přes Trento. Při velké účasti to může být docela síla. Závěrečná guzzi párty přímo v areálu EICMA by také měla být dostatečným lákadlem pro ty, co pojedou.

Každý účastník obdrží osobní kit, z kterého je zajímavá asi jenom nášivka :-) a vstup na EICMA v Miláně v novinářských a odborných dnech. Účast je údajně omezena na 960 motorek, při registračním telefonátu mi připadalo, že jim ještě tak 900 k registraci chybí :-), tak zvažte, zda si nevybrat Vánoce dříve a na závěr sezóny si neudělat výlet do Itálie.
Komentáře

Re: WHERE EAGLES FLY 7. - 10. listopadu 2009
Zbyněk | 19.08.2009 18:57

Avatar
No, za tu cenu si teda fakt radši udělám královský Vánoce
 :-)) Nepřehnali to trošku?

Napsat komentář

* Titulek:

* Vaše jméno:

* Komentář:

Captcha
* Opište kód z obrázku: